olejomalba

Ondřej Bárta profesně:
Malování olejem, které se stalo na vysoké škole mým nejmilejším koníčkem, významným prostředkem seberalizace a možností pro vyjádření emocí. V případě zájmu o některou malbu mě kontaktujte, na prodej je většina z nich: VSTOUPIT DO GALERIE
Svým klientům nabízím také formu arteterapie, individuální či ve skupině, více o léčbě a seberozvoji malbou se dozvíte zde

fotografie

Fotit jsem začal se zaujetím a jistou vášní až jako rodič. Opravdu bavit mne focení začalo na Kubě, kde jsem spolu se staronovým modelem Canon DS6041 s pořádným objektivem našel opravdovou radost už při hledání záběru a následném cvaknutí.
Fotografie si můžete prohlédnout a stáhnout zde.

texty

Vybrané odborné i méně odborné texty, články, publikace a příspěvky naleznete níže. Na tomto místě nabízím texty, jejichž vznik bych mohl vyhodnotit jako reakce na "tvůrčí podněty". S novým webem tak i sobě připomínám, že jsem jazyk a literaturu studoval, miluju knihy a že už mohu mít dost odvahy nabídnout trochu poezie a úvah i dalším.

design

Jak jsem začal malovat a také učit výtvarnou výchovu, školu i mé sdružení SEBESPOLU všechny dlouhé roky provázely projekty a s nimi tvůrčí práce v užité tvorbě: plakáty, letáky, náměty na vizuální podobu www stránek nebo obálky publikací. A to mě baví dodnes. Mým nástrojem zůstal profesionální rozhovor se zákazníkem, jeho potřeby a cíle, dále blok, tužka, pastelky a fixy, dál už tvořím ve spolupráci s Vítkem Adámkem. Weby Sebespolu.net nebo tento Ondrejbarta.eu jsou výsledkem našeho tandemu, na ukázky dalších prací se podívejte zde.