Poradenství a konzultace

Najdeme způsob,vše má řešení. Osobnost se mění.

Poradenství

Víte, jak volit a co dělat, když jde o zdraví, vztahy, práci, rodinu, duševní rozvoj? Když všechno dohromady stále pokračuje? Podíváme se spolu na život a vy ten váš začnete dělat lepší.

Jako absolvent pětiletého, hlubinného psychodynamického výcviku nevěřím v rychlé zázraky, vím ale, že změna je vždy možná. A třeba již během prvního setkání spolu uvidíme cestu ke změně pro vás.

Zvládání náročných situací

Nacházíte se v obtížné životní situaci? Víte, co doopravdy potřebujete? Potýkáte se s každodenností? Nabízím účast a zprostředkování takové pomoci, která vás povede těžkou situací.
Rozhodnutí děláte vy, mohu být při tom s vámi.

Spokojenost ve vztazích a sebedůvěra

Prožíváte nepříjemné pocity v kontaktu s druhými lidmi? Proč obtížně navazujeme rozhovor? Kdy a proč se nám zdá, že nám partner nerozumí? Jak být spokojenější v našich vztazích?
Společně na sezeních nalezneme způsoby, jak se přiblížit vašim vztahovým potřebám, co dělat pro spokojenější bytí mezi lidmi.

komunikace v rodině

Proč právě s nejbližšími vstupujeme opakovaně do vážných konfliktů? Hledáte stále ten pravý výchovný nástroj, jak dítě nebo děti lépe zvládnout?
Při setkání se podíváme, jak by vám mohlo být v rodině lépe. Nikoli formou párové nebo rodinné terapie, ale konfrontací s vašimi přáními, očekáváními a pocity půjdeme k vaší větší spokojenosti uvnitř vaší rodiny.

poradna šéfům: rozhodování

Proč řídící pracovníci často trpí stresem, únavou nebo mají pocit, že pro nedostatek času nerozhodují vždy správně? Lze se vyvarovat subjektivním vlivům, vyloučit osobní zájmy partnerů nebo podřízených? Jak se vyrovnat se zátěží, kterou přináší omezený vliv ve vedoucích funkcích nebo delegování činností, se kterými nejsme ztotožněni? Jak na "potížistu"?
Konzultace, kde vám díky aktivnímu naslouchání a formou individuální zpětné vazby přispěji ke svobodnější práci, spokojení šéfové si vedou lépe.

Aktuální nabídka

Ceny jsou vždy uvedeny pod tématy seminářů, případně konzultací.
Rád zohledními situaci klienta slevou, vstřícnou dohodou o způsobu plateb.
V roce 2014 jsem externím poradcem v rámci projektu Rodina, při zapojení klienta do tohoto projektu je možná sleva až 70%.